Honlap születik

Hosszas előkészítő munka után, végre megszületett a honlapunk. Külön köszönet a amivarosunk.info oldalnak, akik biztosítják számunkra a tárhelyet!

Rendelkezzen adója 1%-áról

Ha elégedett Egyesületünk munkájával, kérjük támogassa adója 1 százalékával! Kattintson a részletekért


Ma 2019. július 23., kedd, Lenke napja van. Holnap Kinga és Kincső napja lesz.
Betűméret
   

A Bázis

Személyi állományunk és technikai felszerelésünk növekedése indokolttá tette egy saját "bázis" létrehozatalát. Egyesületünk tagjai kérésére Város vezetősége nagy mértékben hozzájárult céljaink elérésében. Az anyagi segítségen kívül biztosított számunkra egy építkezésre alkalmas telekrészt is.


Hosszas előkészületek során megszületett a döntés és 2010.évben elkezdődött a nagy munka. Egyesületünk tagjai szak és segédmunkájukkal járultak hozzá a bázisunk építéséhez. Ennek eredménye, hogy 2010. év decemberében megkaptuk a lakhatási engedélyt.

Ezt követően belaktuk az épületet és 2011. augusztus 13.-án megtartottuk az ünnepélyes bázis avatónkat.

Az építkezésről és az avató ünnepségről készült képek a galériában megtekinthetőek.

 

 

 

Melyik honlap forma tetszik jobban?

Statisztika

Tagok : 52
Tartalom : 93
Webcímek : 3
Tartalom találatai : 427678
loader

box

TV újság